Renowacja lastryka

polerowanie lastryka Warszawa

Lastryko to popularny materiał budowlany powstający na bazie betonowego podłoża utworzonego przez mieszaninę wody, cementu, grysu oraz barwnika. Lastryko stosuje się do wylewania posadzek, schodów, parapetów oraz nagrobków. Materiał odznacza się wysoką odpornością na uszkodzenia mechaniczne oraz ciekawym efektem wizualnym, jaki można uzyskać poprzez odpowiedni dobór grysu i barwnika. Do wytworzenia lastryko stosuje się przeważnie marmur, granit i bazalt. Z czasem posadzki oraz schody z lastryko ulegają zużyciu, a przywrócenie im dawnej estetyki wymaga przeprowadzenia profesjonalnych zabiegów renowacji.

Renowacja lastryka, podobnie jak posadzki z kamienia naturalnego może obejmować różne zabiegi, takie jak:

  • czyszczenie lastryka z trudnych do usunięcia i uporczywych zanieczyszczeń – tłuszczy, barwników, wdeptanych gum do żucia,
  • szlifowanie lastryka w celu zniwelowania występujących na powierzchni nierówności,
  • polerowanie lastryka, które nadaje posadzce naturalny połysk,
  • impregnacja lastryka zmniejszająca chłonność materiału, a co za tym idzie jego podatność na całą gamę zanieczyszczeń.

Marka PETRA Natura od lat specjalizuje się w renowacji podłóg oraz schodów wykonanych z lastryko. Czyszczenie, szlifowanie, polerowanie i impregnacja lastryko to nasze specjalności. Wszystkie zabiegi czyszcząco-pielęgnacyjne wykonujemy z zastosowaniem sprawdzonych technologii oraz preparatów, dzięki czemu uzyskujemy doskonałe efekty wizualne, jednocześnie nie narażając posadzki na uszkodzenia. Zakres usług każdorazowo dostosowujemy do faktycznego stanu posadzki i/lub schodów, uwzględniając poziom ich zabrudzenia oraz zużycia. To pozwala nam zachować wysoką efektywność działania i jednocześnie ograniczać wydatki Klienta związane z regeneracją podłogi.

Renowacja lastryka – Warszawa

Jesteśmy firmą o zasięgu globalnym. Usługi, takie jak czyszczenie lastryko, szlifowanie i polerowanie lastryko oraz impregnacja podłóg świadczymy na terenie Warszawy. Podejmujemy się renowacji posadzek w obiektach mieszkalnych, użytkowych, komercyjnych i reprezentacyjnych. Działamy w przestrzeniach nowoczesnych i zabytkowych, każdorazowo dokładając wszelkich starań, aby renowacja lastryko przyniosła zamierzony efekt, a przeprowadzona na koniec impregnacja zapewniła skuteczną ochronę podłogi przed zanieczyszczeniami na długi czas.

Klientów zainteresowanych możliwością zlecenia czyszczenia lastryko lub jego renowacji zachęcamy do kontaktu. Nasi Specjaliści z przyjemnością odpowiedzą na wszystkie pytania i pomogą w określeniu optymalnego zakresu usług.

cellTel. komórkowy:  601 504 300    e-mail-2-icon email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.