Renowacja

Jeśli  twoja  kamienna podłoga lub schody wymagają gruntownej renowacji. Jeśli chcesz by twój  zniszczony marmur, lastryko, granit, odzyskał dawny wygląd ? Jeśli wymagane jest szlifowanie posadzki wraz z wypełnieniem. Pozwól grupie doświadczonych pracowników firmy Petra Natura aby zajęli się twoim problemem...


wiecej

Krystalizacja

Czy twoja posadzka jest w niezłym stanie  ale dawny blask znikł i nie jest już tak zachwycający? Może wystarczy wykonać polerowanie lub krystalizacje wraz z impregnacją odzyskując dawny wygląd. Zaufaj umiejętnościom specjalistów firmy Perta Natura oni na pewno przywrócą to piękno...


wiecej

Usługi porządkowe

Jeśli twój remont dobiega końca lub chcesz powierzyć sprzątanie sprawnej i doświadczonej  ekipie - pozostaw to nam. Pracownicy naszej firmy nie tylko doskonale posprzątają ale również doradzą jakimi bezpiecznymi środkami utrzymać w czystości twoją posadzkę...

wiecej

O nas

onas


Witamy na naszej stroniePasja wpływa na wyobraźnię i tworzy wizję w naszym umyśle, a ta z kolei popycha nas do skutecznego działania oznaczającego sukces! Robimy to co lubimy, w czym jesteśmy dobrzy, wykonujemy  prace  z przyjemnością w myśl maksymy:
Rób to co kochasz, w czym jesteś dobry, co przychodzi Ci naturalne i za co inni ludzie chcą Ci płacić.


Z pasji do kamienia i jego piękna zrodziła się nasza firma.


Zajmujemy  się: renowacją i szlifowaniem zniszczonych posadzek marmurowych, trawertynowychgranitowych, betonowych (lastryko, beton przemysłowy). Wykonujemy polerowanie,  krystalizację , mineralizację  i impregnację posadzek kamiennych. Odtwarzamy dawny wygląd posadzek  i schodów . Zajmujemy się olejowaniem podłóg drewnianych a w końcowym etapie sprzątaniem pobudowlanym . Nasze doświadczenie w pełni gwarantuje bezpieczeństwo i profesjonalizm naszych usług. Służymy radą  w sposobie pielęgnacji i utrzymania powierzchni kamiennych i drewnianych .  Nasz cel to piękny końcowy efekt twojej podłogi , to twoje zadowolenie i duma z posiadania  lśniącej posadzki.

Stosujemy nowoczesną technologię renowacji i pielęgnacji kamienia naturalnego uzyskując doskonałe efekty końcowe.  Na bieżąco śledzimy nowinki techniczne  biorąc udział w szkoleniach branżowych stale współpracując z producentami chemii i  maszyn szlifujących. Świadczymy  późniejszy serwis pielęgnacyjny  po wykonaniu  naszych usług renowacji i szlifowania.


Odnawiamy posadzki w obiektach sakralnych, hotelach, obiektach przemysłowych i publicznych,  w spółdzielczych lub wspólnotowych  klatkach schodowych ,w domach i mieszkaniach prywatnych.
Dostosowujemy się do indywidualnych potrzeb klienta. Zapewniamy atrakcyjne ceny  oraz miłą i fachową obsługę. Świadczymy usługi na terenie  Warszawy oraz całego kraju i Europy.
Zapraszamy również Państwa na naszą stronę na Facebooku gdzie można  zapoznać  się z technikami szlifowania , poznać nowe trendy w kamieniarstwie i nowinki techniczne.


Zapraszamy Państwa do  skorzystania z naszych usług.


cellTel. komórkowy:  601 504 300    e-mail-2-icon email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.